Speed Dome, Mobese Kamera, Hareketli Kamera Tamiri.

Hizmet Detay

Speed Dome, Mobese Kamera, Hareketli Kamera Tamiri.

Hizmet Hakkında

Kamera arızaları :

Dış ve iç mekan kameraları neden arızalanır?

Dış mekan kameraları (speed dome ve sabit kameralar) yaz aylarında aşırı ısı, kış aylarında da rutubet alması  ( genelde kablo bağlantı noktalarından) arızalanmalarda ilk sebeblerden gösterilebilir.  Yıldırım düşmeleri de dış mekan kamera arızalarında  önemli etkenlerdendir. En çok karşılaştığımız arıza bölgesi de besleme kartıdır. Kesintisiz olarak görev yapmaları ( sürekli enerji altında olmaları ) bu arızayı adeda mecbur kılar. İkinci bir arıza bölgesi haberleşme , üçüncü bölge resim işleme ve resim aktarma bölümüdür. Lens -iris- bozulma, körelmesi de azda olsa gözlemlenmiştir. Tahmini (ilmi değil) sebep ışık filtrelerinin bir şekilde etkisiz kalması. Şimşekler ve bazı oto farları etkili olabilir! Işık şiddeti ışık dalga boyu  v.b sebepler.   Şu gerçeği kabul edip itiraf etmeliyiz ki; Yıldırım düşme sebebiyle bozulan  kamera  sistemlerinin % 90 kadarında tamir mümkün olmamıştır. Saygılarımızla.

Dış mekan kameralarında  onarımlardan sonra elektronik kartların alt ve üst yüzeyleri, nem ve ve başka sebeblerden tekrar etkilenmemesi için  koruyucu örtü spreyleri  ile kaplanmalıdır. Dış kutu toplanırken birleşme yerleri ve vida delikleride sıvı sızdırmaz şekilde izole edilmelidir.

SPEED DOME KAMERA SİSTEMLERİNİN TAMİR VE BAKIMLARI :

Değerli kurumlar,  kamera kullanıcı, tamir servisleri ve satış bayileri. Elinizde bulunan arızalı ve bakıma ihtiyacı olan değerli speed dome iç, dış mekan  kameralarınızı biz tamir edelim. Zaman ve personelden siz istifade edin.

Speed dome kamera tamirinde bilgi ve tecrübelerimizi sizinle de paylaşmak isteriz. Bizler Kamera  tekniğini , tamirini adım, adım kat, kat bildiğimizi size de göstermek isteriz. Türkiye piyasasında yaygın olarak kullanılan tüm markaların, bir çok yedek parçaları da stoklarımızda  mevcuttur.

* Teklifimiz; Taahhüdümüz :

1- Hali hazırda çalışan kamera sistemlerinizi periyodik bakım onarım sözleşmesi ile kesintisiz güvenliğe kavuşturuyoruz.

2- Mevcut arızalı kameralarınızı aslına uygun, ekonomik ve çabuk tamir ediyoruz.

3- Bazı işlere, makinelere özel  kameralarda özellik ekleme, çıkarma vb. adaptasyonlar yapıyoruz.

4- İthalatçı, distribütör ve tamir servislerine hizmet veriyoruz.

* Gürer Elektronik Olarak sizi  kamera bakım ve toplu tamir sözleşmesi yapmaya davet ediyoruz.Etiketler: etiker güvenlik kamera tamiri mobese kamera tamiri diş mekan kamerası tamiri motorlu kamera tamiri ptz kamera tamiri istanbulda kamera tamircisi

Bize ulaşın

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Adres: Mehmet Akif Mah. 18 mart caddesi . Akasya Sokak No : 3/A çekmeköy 34782 - İstanbul / çekmeköy
Telefon: 0216 642 68 11
Fax: kullanılmıyor.
Email: info@gurerelektronik.com;gurerelektronik@hotmail.com

Hizmete Ait Resimler