Bilgi Sayfaları

Ana Sayfa / Bilgi / 3:)Speed Dome Kamera Tamiri

3:)Speed Dome Kamera Tamiri

3:)Speed Dome Kamera Tamiri

3:)Speed Dome Kamera Tamiri

Aralık 4, 2013 - Speed Dome Kamera Tamiri - Yorum yapılmamış

           Her marka ve modelde,  Speed Dome Kamera tamiri, Mobese Kamera tamiri, Hareketli kamera,  Motorlu kamera,  ptz kamera tamiri, Her türlü  güvenlik kameralarınız, Kamera Kontrol Panel tamiri, hesaplı, hızlı, aslına uygun. Kargo gönderilerinizi kırılacak eşya paketlemesi ile gönderiniz. Kargo ve nakliye ücretleri alıcıya aittir.

 

Speed Dome Kamera Tamiri

Ekonomik Ve Garantili Speed Dome Kamera Tamiri

 

 

Kamera arızaları :

Dış ve iç mekan kameraları neden arızalanır?

 

Dış mekan kameraları (speed dome ve sabit kameralar) yaz aylarında aşırı ısı, kış aylarında da rutubet alması  ( genelde kablo bağlantı noktalarından) arızalanmalarda ilk sebeblerden gösterilebilir.  Yıldırım düşmeleri de dış mekan kamera arızalarında  önemli etkenlerdendir. En çok karşılaştığımız arıza bölgesi de besleme kartıdır. Kesintisiz olarak görev yapmaları ( sürekli enerji altında olmaları ) bu arızayı adeda mecbur kılar. İkinci bir arıza bölgesi haberleşme , üçüncü bölge resim işleme ve resim aktarma bölümüdür. Lens -iris- bozulma, körelmesi de azda olsa gözlemlenmiştir. Tahmini (ilmi değil) sebep ışık filtrelerinin bir şekilde etkisiz kalması. Şimşekler ve bazı oto farları etkili olabilir! Işık şiddeti ışık dalga boyu  v.b sebepler.   Şu gerçeği kabul edip itiraf etmeliyiz ki; Yıldırım düşme sebebiyle bozulan  kamera  sistemlerinin % 90 kadarında tamir mümkün olmamıştır. Saygılarımızla.

 

Dış mekan kameralarında  onarımlardan sonra elektronik kartların alt ve üst yüzeyleri, nem ve ve başka sebeblerden tekrar etkilenmemesi için  koruyucu örtü spreyleri  ile kaplanmalıdır. Dış kutu toplanırken birleşme yerleri ve vida delikleride sıvı sızdırmaz şekilde izole edilmelidir.

 

SPEED DOME KAMERA SİSTEMLERİNİN TAMİR VE BAKIMLARI :

 

Değerli kurumlar,  kamera kullanıcı, tamir servisleri ve satış bayileri. Elinizde bulunan arızalı ve bakıma ihtiyacı olan değerli speed dome iç, dış mekan  kameralarınızı biz tamir edelim. Zaman ve personelden siz istifade edin.

 

Speed dome kamera tamirinde bilgi ve tecrübelerimizi sizinle de paylaşmak isteriz. Bizler Kamera  tekniğini , tamirini adım, adım kat, kat bildiğimizi size de göstermek isteriz. Türkiye piyasasında yaygın olarak kullanılan tüm markaların, bir çok yedek parçaları da stoklarımızda  mevcuttur.

 

* Teklifimiz; Taahhüdümüz :

 

1- Hali hazırda çalışan kamera sistemlerinizi periyodik bakım onarım sözleşmesi ile kesintisiz güvenliğe kavuşturuyoruz.

 

2- Mevcut arızalı kameralarınızı aslına uygun, ekonomik ve çabuk tamir ediyoruz.

 

3- Bazı işlere, makinelere özel  kameralarda özellik ekleme, çıkarma vb. adaptasyonlar yapıyoruz.

 

4- İthalatçı, distribütör ve tamir servislerine hizmet veriyoruz.

 

* Gürer Elektronik Olarak sizi  kamera bakım ve toplu tamir sözleşmesi yapmaya davet ediyoruz. 


Etiketler: örnek etiket

Bilgiler Sayfasına Geri Dön.